Szukaj:     
 
Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2010

W dniach 27-29 Stycznia 2010 roku w Warszawie odbyła się VI edycja Międzynarodowego Dnia Reklamy RemaDays 2010. Zapraszamy do zapoznania się z krótką wideo relacją z targów. RemaDays to jedne z największych i najważniejszych wydarzeń tego pokroju w Europie Środkowo-Wschodniej.

więcej

Adreshttps://suprabus.pl
Tytuł stronySUPRABUS https://suprabus.pl
Słowa kluczoweprofesjonalni kierowcy, komfort podróży, przewozy turystyczne
KategoriaPrzewozy

Profesjonalni kierowcy. komfort podróży, doświadczenie - to SUPRABUS - usługi transportowe i przejazdy biznesowe. Przedsiębiorstwo SUPRABUS prowadzi usługi przewozowe na terenie Warszawy oraz na terenie UE. Mamy flotę nowoczesnych i bezpiecznych vanów, busów a także limuzyn. Doświadczona, kulturalna obsługa, kierowcy biegle korzystają z języków obcych a także posiadają potrzebne licencje w wykonywaniu przewozów ponadgranicznych. Oferujemy transport od 6 do 21 ludzi, stale na najwyższym poziomie. Mamy vany w konfiguracji konferencyjnej - do 8 osób oraz autobusy. Zapewniamy komfortowe warunki podróży.
Kategorie stron
 
Strony internetowe
 
Wizytówki stron
 
Artykuły sponsorowane
 
Polecane strony

Cead, Szczekociny

Producent wyrobów z drewna: parkiety, tarcica, fryzy....
Wyprzedź mnie!

Kalendarze wyścigów, listy zespołów i kierowców, szczegółowe relacje z wyścigów, statystyki z sezonów, informacje o kierowcach oraz ważniejsze wiadomości....
Ambasada Francji w Polsce

Aktualności, informacje kulturalne i naukowe związane z Francją....
 
Reklama