Szukaj:     
 
Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2010

W dniach 27-29 Stycznia 2010 roku w Warszawie odbyła się VI edycja Międzynarodowego Dnia Reklamy RemaDays 2010. Zapraszamy do zapoznania się z krótką wideo relacją z targów. RemaDays to jedne z największych i najważniejszych wydarzeń tego pokroju w Europie Środkowo-Wschodniej.

więcej

Adreshttps://www.warsawbustravel.pl
Tytuł stronyPrzejazdy biznesowe oraz VIP
Słowa kluczowetransport osób, kolonie, sluby, lotniska, bezpieczne przewozy
KategoriaPrzewozy

Warsaw Bus Travel specjalizuje się w kompetentnej obsłudze biznesu, turystyki, ma licencję krajową a także miedzynarodową przewozu ludzi a także właściwe do tego certyfikaty. Proponujemy na rzecz naszych klientów busy 8-20 osobowe a także autokary do 53 miejsc. Wszystkie pojazdy w naszej firmie są jakości premium. Nasi kierowcy to zespół solidnych pracowników z kilkunastoletnim doświadczeniem w przewozie ludzi. Ponadto potrafią komunikować się w językach obcych. Zapraszany do do Warsaw Bus Travel, zrealizujemy wszelkie zlecenie w terminie jak również według założeń.
Kategorie stron
 
Strony internetowe
 
Wizytówki stron
 
Artykuły sponsorowane
 
Polecane strony

Cead, Szczekociny

Producent wyrobów z drewna: parkiety, tarcica, fryzy....
Wyprzedź mnie!

Kalendarze wyścigów, listy zespołów i kierowców, szczegółowe relacje z wyścigów, statystyki z sezonów, informacje o kierowcach oraz ważniejsze wiadomości....
Ambasada Francji w Polsce

Aktualności, informacje kulturalne i naukowe związane z Francją....
 
Reklama