Szukaj:     
 
Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2010

W dniach 27-29 Stycznia 2010 roku w Warszawie odbyła się VI edycja Międzynarodowego Dnia Reklamy RemaDays 2010. Zapraszamy do zapoznania się z krótką wideo relacją z targów. RemaDays to jedne z największych i najważniejszych wydarzeń tego pokroju w Europie Środkowo-Wschodniej.

więcej

Adreshttps://www.leszczynska-wiacek.pl/
Tytuł stronyReprezentacja obywateli polskich przed sądami na Ukrainie
Słowa kluczoweusługi prawne. kancelaria w Warszawie, sądy na Ukrainie
KategoriaPrawnicy

Warszawska Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki zakres usług prawniczych. Kadra fachowców z rozmaitych obszarów prawa z sukcesem reprezentuje podmioty gospodarcze a także osoby fizyczne przed sądami na terytorium Polski jak również na Ukrainie. Kancelaria dr Magdaleny Leszczyńskiej posiada biura w Warszawie, Kijowie i w Łucku - faktycznie aktywne pełną dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy wszechstronną obsługę wymagających petentów biznesowych jak i konsumenta indywidualnego w podobny sposób w Słowacji, Republice Czeskiej, Słowenii . Nasze usługi oraz pomoc prawną oferujemy w języku polskim oraz ukraińskim, rosyjskim a także angielskim i francuskim . dr Magdalena Leszczyńska - Wiącek, adwokat, zaprasza mających problemy prawne wymagające pozytywnego rozwiązania.
Kategorie stron
 
Strony internetowe
 
Wizytówki stron
 
Artykuły sponsorowane
 
Polecane strony

Er.pl

Er.pl
Darmowe aliasy stron WWW....
Film

Film
Strona czasopisma poświęconego filmowi - aktualności, zwiastuny, galerie....
Fotografia Ślubna Monika Szadkowska

Artystyczna fotogrfaia ślubna, reportaż, błogosławieństwo, plener, kościół, wesele. Pełen profesjonalizm oraz rzetelność....
 
Reklama