Szukaj:     
 
Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2010

W dniach 27-29 Stycznia 2010 roku w Warszawie odbyła się VI edycja Międzynarodowego Dnia Reklamy RemaDays 2010. Zapraszamy do zapoznania się z krótką wideo relacją z targów. RemaDays to jedne z największych i najważniejszych wydarzeń tego pokroju w Europie Środkowo-Wschodniej.

więcej

Adreshttps://www.leszczynska-wiacek.pl/
Tytuł stronyReprezentacja obywateli polskich przed sądami na Ukrainie
Słowa kluczoweusługi prawne. kancelaria w Warszawie, sądy na Ukrainie
KategoriaPrawnicy

Warszawska Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki zakres usług prawniczych. Kadra fachowców z rozmaitych obszarów prawa z sukcesem reprezentuje podmioty gospodarcze a także osoby fizyczne przed sądami na terytorium Polski jak również na Ukrainie. Kancelaria dr Magdaleny Leszczyńskiej posiada biura w Warszawie, Kijowie i w Łucku - faktycznie aktywne pełną dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy wszechstronną obsługę wymagających petentów biznesowych jak i konsumenta indywidualnego w podobny sposób w Słowacji, Republice Czeskiej, Słowenii . Nasze usługi oraz pomoc prawną oferujemy w języku polskim oraz ukraińskim, rosyjskim a także angielskim i francuskim . dr Magdalena Leszczyńska - Wiącek, adwokat, zaprasza mających problemy prawne wymagające pozytywnego rozwiązania.
Kategorie stron
 
Strony internetowe
 
Wizytówki stron
 
Artykuły sponsorowane
 
Polecane strony

Cead, Szczekociny

Producent wyrobów z drewna: parkiety, tarcica, fryzy....
Wyprzedź mnie!

Kalendarze wyścigów, listy zespołów i kierowców, szczegółowe relacje z wyścigów, statystyki z sezonów, informacje o kierowcach oraz ważniejsze wiadomości....
Ambasada Francji w Polsce

Aktualności, informacje kulturalne i naukowe związane z Francją....
 
Reklama